Pranešėjai

„Sveikas ateities žmogus“ pranešėjai – savo sričių specialistai, turintys išskirtinį požiūrį į sveikatą ir jos palaikymą. Renginyje išgirsite daugiau kaip 20 pranešėjų ir daug aktualių temų. Kiekvienas iš jų pateiks naujausias žinias ir savo metodus, kuriuos pritaikę savo gyvenime, gebėsite kur kas efektyviau pasirūpinti savo gera savijauta. 

 Simona Ampiainen: Emocinė sveikata veikloje – kas atima energiją ir kas ją kelia?

Sertifikuota „The Passion Test“ metodikos trenerė, „The Work“, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, tęsianti psichologijos studijas Vilniaus universitete. Pasak pranešėjos, emocijos atlieka bene didžiausią vaidmenį mūsų kasdieninėje nuotaikoje, būsenoje, elgesyje. Todėl Simona kvies į saviįgalinančias praktikas, kuriose atpalaiduosite negatyvias emocijas ir iš jų išsilaisvinsite, ar bent „pasėsite“  entuziazmo, subalansuoto giluminio džiaugsmo sėklas.

Indrė Asada: Priešuždegiminis mąstymas | Psichosomatika. Už ir prieš.

Unikalių asmenybės transformacijos internetinių kursų autorė, padėjusi šimtams savo studentų subalansuoti gyvenimus ir susigrąžinti sielos džiaugsmą. Per savo aktyvios veiklos metus Indrė surengė tūkstančius konsultacijų, pravedė šimtus vebinarų, įrašė daugybę meditacijų. Taip pat sukūrė unikalius instrumentus, kuriais pasinaudojus galima palengvinti savo vidinę būseną ir išspręsti įvairias gyvenimiškas problemas. Todėl per jos pranešimus gausite daug vertingų žinių ir patarimų.

Mindaugas Valickis: Depresija ir priklausomybės: kaip sau padėti?

Mąstymo keitimo mentorius, padedantis tūkstančiams žmonių, tarp jų verslininkams ir sportininkams, siekti didelių tikslų. Sukaupta didžiulė patirtis, stipri empatija ir turimos žinios leido Mindaugui sukurti itin efektyvią metodiką, padedančią suprasti pasąmonės veikimo principus ir jos įtaką žmogaus savijautai bei mąstymui. Pranešėjas atskleis, kokios priežastys atveda iki depresijos ir priklausomybių. Rekomenduos kaip galite sau padėti ir išeiti iš esamos būsenos.

Agneta Zavackienė: Kokią įtaką maistas daro jūsų gyvenimui ir sveikatai?

Agneta Zavackienė – sertifikuota WILDFIT koučerė, lektorė, apjungusi išorinį grožį su vidiniu. Veda individualius ir grupinius sąmoningos mitybos užsiėmimus žmonėms, norintiems pakeisti gyvenimo būdą ir palaikyti sveiką kūną. Pasak pranešėjos, didžioji dalis žmonių mitybos įpročių, susijusių su elgesio modeliais ir įsitikinimais, susiformavo iki 7-rių metų. Suprantant jausmus, kuriuos išgyvenome dar būdami vaikai, galime kurti naują santykį ir su emocijomis, ir su valgiu. Tik pažinę save galime pajausti savo kūną ir teisingai pasirinkti maistą, kuris generuotų energiją, gerą nuotaiką, leistų gyventi kokybišką ir pilnavertį gyvenimą.

Giedrė Pukienė: Sveika MOTERIS – kupina GYVYBINĖS energijos. Iš kur jos semtis?

Gyvenimo ragautoja ir keliautoja, šiuo metu gyvenanti Bali saloje. Džiaugsmo akademijos įkūrėja. Knygų Džiaugsmo DienoraštisPamąstymai ant suoliuko, Džiaugsmo Feniksas autorė. Patyriminių kelionių Protui |Kunui | Sielai į įvairias pasaulio šalis vedlė. Renginių, seminarų, mokymų, stovyklų organizatorė. Giedrė pasidalins žiniomis, patirtimi ir pavyzdžiais, kodėl MOTERIAI svarbu būti GYVAI, kupinai GYVYBINĖS energijos. Nuo ko pradėti ir ką daryti, kad energija pradėtų tekėti. Įvardins, kaip pasikrauti energija, kad jos pakaktų sau ir kitiems, kad galėtumėte mėgautis ir džiaugtis gyvenimu.

Kristina Damauskaitė Marčiulaitienė:
Inovatyvūs sveikatos tyrimai sąmoningam žmogui

Tarptautinės medicinos tyrimų laboratorijos „SYNLAB Lietuva“ direktorė,biotechnologė. Pasak pranešėjos, žmogaus kūnas nuolat signalizuoja apie sveikatos pokyčius. Dažnai žmonės ignoruoja pirmuosius negalavimų požymius. Jei laiku skirtų dėmesį sveikatos būklei ir tyrimams, užkirstų kelią daugeliui ligų. O kaip jūs rūpinatės savo sveikata? Ar žinote, nuo ko svarbiausia pradėti? Kristina papasakos, kokie laboratoriniai tyrimai aktualiausi, pažangiausi ir kokių simptomų negalima ignoruoti. Atskleis rūpinimosi fizine sveikata svarbą, nes ji neatsiejama nuo psichologinės gerovės ir bendros gyvenimo kokybės.

Viktorija Filipavičienė: Sveika skydliaukė – harmoningas gyvenimas. Kaip tai pasiekti?

Pasak sveikos gyvensenos trenerės, „Skydliaukės harmonija“ projekto autorės, dažna šiuolaikinė moteris turi problemų su skydliaukės sveikata, hormonų disbalansu, nuotaikų kaita, nemiga, nerimo, plaukų slinkimo ir panašiomis problemomis. Vyrai rečiau susiduria su skydliaukės sutrikimais, tačiau ir jiems nėra svetima ši problema. Skydliaukės veiklos sutrikimai neatsiranda per naktį, daugelis jų susiformuoja dėl gyvensenos ir mitybos veiksnių. Be to, organizme viskas yra susiję ir skydliaukės problemos taip pat susijusios su kitų organų sveikata. Tad renginyje išgirsite ne tik skydliaukės sutrikimų priežastis, bet ir būdus kaip sau padėti.

Laima Rudinskaitė: Emocijų paleidimai: įrankis vidinei ir išorinei sveikatai

Anot emocijų paleidimo ir sąmoningumo trenerės, žmogaus asmenybę, kūno sveikatą ir patį gyvenimą formuoja, programuoja istorijos: šio gyvenimo, protėvių, sielos. Šių istorijų reikšmingumą lemia patirtos emocijos. Būtent todėl darbas su emocijomis – vienas iš pagrindinių momentų, siekiant naujojo gyvenimo, kuriamo iš Šaltinio srauto per širdies vedimą, laisvėje ir meilėje. Kalbant apie sveikatą, tai fizinė sveikata yra vidinės sveikatos puikiausias atspindys, materinė išraiška. Kai esame meilėje ir harmonijoje su tikruoju savimi – kūnui nebelieka nieko kito, kaip tik būti sveiku. 

Laimutė ir Violeta: Žmogus – tai neįkainojamas lobynas

Laimutė – biodanza, saviugdos sistemos per judesį mokytoja, paleidimo praktikų koučerė ir mentorė, meditacijų instruktorė. Visi per gyvenimą patirti mokymai, praktikos, metodikos padėjo jai „perkurti save iš naujo“. Violeta – sielų budintoja, transformatorė ir tyrinėtoja, kanalas, kuriuo teka energijos ir informacija iš mūsų dvasinių vedlių ir Kūrėjo. Ji sertifikuota koučerė, regresinių hipnozių vedlė, energetikė, Tiesos legalizavimo metodo vedlė. Pasak pranešėjų, žmogus, tai ne tik fizinis kūnas. Svarbu pažinti ir savo mentalinį kūną ir išmokti neignoruoti siučiamų signalų. O kaip juos pastebėti ir suprasti, sužinosite pranešimo metu.

Aušra Liauška: Perkurkite save su hipnoze

Asmeninių pokyčių vedlė, intuityvioji mentorė, hipnoterapeutė, darbo su Subtiliuoju Pasauliu praktikė. Pasitelkus hipnozę galima atrasti ir sustiprinti duotybės, išsilaisvinti nuo rūkymo priklausomybės ir kitų kliūčių, kurios trukdo gyventi kokybišką gyvenimą. Hipnozė gali padėti išeiti iš senų pasąmonių reakcijų. Tad kuo greičiau pradėsite kurti ir veikti su naujomis savybėmis, tuo greičiau atsivers nauji sugebėjimai. Pranešėja atskleis, kaip saugiai ir efektyviai panaudoti hipnozę savęs perkūrimui ir pasąmonės įvaldymui.

Erika Jokšienė: Meditacija „Absoliuto alsavimas“

Sąmoningo gyvenimo praktikė, savo beribiškumo tyrinėtoja, kuri 2023 m. pas Violetą Petraitienę baigė „Prigimtinės Tiesos Pažinimo“ mokyklą ir „Būties Kūrybos“ projekto II-ąją pakopą. Pranešėja teigia, kad mūsų žemiški kūnai – fizinis, mentalinis ir emocinis, žino kaip jiems atsinaujinti, kaip gyventi pilnavertį gyvenimą, tad šios meditacijos metu kvies prisiliesti prie šio žinojimo, prie ateities žmogaus sveikatos kodų ir įtvirtinti juos savo struktūrose. Ji pakvies kiekvieną kvėpuoti katu su Absoliutu ir prisiliesti prie savo prigimtinės tiesos.

Inga Skrudupienė: Kas yra GYDYMAS iš esmės: virusinių ir kitų ligų naujas suvokimas 

„Gydymas nėra abstrakti pagalba žmonėms, kurią teikia kitas žmogus, įvairios priemonės ir metodai. Gydymo esmė – ne geras gydytojas, ne žolės ir vaistai… Gydymo esmė – Dievas ir Jo teikiama Malonė per žmogaus gebėjimą suvokti, pažinti ir priimti ligą ir jos priežastį. Ar gali žmogus gydytis pats? Ar įmanoma pasveikti be Dievo?“ – retoriškai klausia buvusi farmacininkė, holistinės sveikatos atstovė Inga. Pranešėja atskleis naują suvokimą apie ligas, jų priežastis ir kilmę. Pasidalins savo suvokimais ir patarimais.

Edita Esenku Šimkutė: Kaip išvengti moteriškų sveikatos problemų?

Konferencijoje lektorė, iš senovės kinų daoistinės perspektyvos, pasidalins apie moterims aktualias problemas tokias, kaip: skausmingos menstruacijos, šlapimo nelaikymas, nejautra sueities metu, PMS, liemenėlės keliamus nepatogumus. Įvardins, kaip galima sau padėti natūraliais būdais, turėti geresnę dubens srities sveikatą ir daugiau gyvybinės energijos. Pranešėja jau 10 metų žinias semiasi iš kinų meistro Manteko Čija. Ji pirmoji Lietuvoje sertifikuota DAO meilės praktikų instruktorė, seksologė, papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė, supažindinusi tūkstančius Lietuvos moterų su dubens srities sveikatingumo praktikomis.

Daiva Dūdėnaitė: Svarbiausi santykiai, darantys esminę įtaką žmogaus sveikatai

„Santykiai – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Visi nori laimingų, darnių santykių su partneriu, vaikais, tėvais ar kitais žmonėmis. Tačiau būtent santykiuose patiriame tiek didžiausius džiaugsmus, tiek didžiausius skaudulius. Susimąstykite, kokie žmonės svarbiausi jūsų gyvenime? Kokią įtaką jie daro jūsų sveikatai ir kaip? Kaip tai pakeisti norima linkme? Kalbėsiu iš esmės: kokius svarbiausius gyvenimo santykius puoselėti ir kaip,“ – pasakoja asmenybės ugdymo trenerė, mentorė, santykių ekspertė, „Vidinės Sėkmės Metodo“ autorė Daiva Dūdėnaitė.

Valentina White: Finansinių traumų įtaka gyvenimui

Pranešėja papasakos, kaip finansiniai sunkumai daro įtaką gyvenimui: kelia stresą, nerimą ir depresiją. Pristatys būdus, kaip žmonės gali atsitiesti po finansinių sunkumų ir išmokti valdyti savo lėšas sveikesniu būdu. Pinigų terapeutė ir finansų ekspertė dalinsis savo patirtimis ir įžvalgomis, kvies jus užduoti klausimus ir į juos atsakys. „Siekiu prisidėti prie supratingesnės ir atsparesnės visuomenės ugdymo, finansinių iššūkių akivaizdoje. Siūlau gilias žinias ir praktines strategijas, kaip geriau susidoroti su finansinėmis traumomis,“ – pasakoja pinigų energijos meistrė, verslo ir gyvenimo mentorė, 2 tarptautinių bestseller‘ių autorė Valentina White.

Mindaugas Peseckas: Kaip atgauti kontrolę iš ego ir pradėti sąmoningai priiminėti sprendimus

„Žmogaus potencialas iš prigimties yra beribis. Tačiau gyvendami Žemėje, augdami tarp visuomenėje vyraujančių idėjų, nuostatų, įsitikinimų ir pasaulėžiūros pasąmoningai visa tai perimame. O tai reiškia, kad vadovaujamės ne savo idėjomis, ne savo nuostatomis ir ne savo pasaulėžiūra. Noriu jus pakviesti panagrinėti, kaip veikia protas ir ego. Kaip formuojasi tam tikri požiūriai. Kaip ego valdo mūsų elgseną, kuri kartais būna nenaudinga ir beprasmiška. Ne retai ir kenksminga. Ego švaisto mūsų brangų gyvenimo laiką. Atsiimkime kontrolę iš ego. Būkime sąmoningi savo gyvenimo šeimininkai,“ – kviečia  Mindaugas.

Monika Šaulytė: Kaip kvėpavimas gali padėti išvengti nugaros ir kaklo skausmų?

Pasak ergoterapeutės-kineziterapeutės, pirmieji žmogaus gyvenimo metai „užprogramuoja“ viso gyvenimo judesių šabloną, motorinius įpročius ir judesių kontroliavimą. Pranešėja papasakos apie kasdienius, žmonėms būdingus skirtingus kvėpavimo šablonus, į ką svarbu atkreipti dėmesį ir koks jų poveikis laikysenos ir šonkaulių padėčiai, savijautai, nugaros skausmams ir kitiems organizmo negalavimams. „Bus pateikti pratimų pavyzdžiai ir mokysimės kvėpuoti su liemens stabilizavimu,“ – pasakoja sertifikuota dinaminės neuroraumeninės stabilizacijos metodikos specialistė Monika.

Sima Jakutavičiūtė: Optimali laikysena ir fizinė gerovė

Pasak kineziterapijos specialistės, kūno laikysena ir fizinė sveikata yra glaudžiai susijusios. Tam, kad žinotumėte, kaip sau padėti, pranešėja pasidalins praktiniais patarimais, kaip išlaikyti optimalią laikyseną sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. 3D Sveikatingumo Studijos įkūrėja, PhysioLive pradininkė Lietuvoje teikia profesionalias kinezitarapijos paslaugas internetu ir tikina, kad tokio pobūdžio užsiėmimai žmonėms padeda sutaupyti daug laiko, kurį skirtų kelionėms pas specialistą. Sima dėkinga gyvenimui, kad gali užsiimti mylima veikla iš bet kur ir padėti pacientams sutvirtinti kūną, suvaldyti nugaros skausmus ir atrasti negalavimų ryšį su emocijomis.

Ieva Vapsvienė: „Raudonos vėliavėlės“ ankstyvame amžiuje – ką pastebėti? Vaikų raidos sutrikimai – kaip padėti?

„Mokslininkai ir gydytojai sukūrė „raudonų vėliavėlių“ sistemą, padedančią dar ankstyvoje vaikystėje atpažinti galimus vaiko raidos sutrikimus. Mažamečiui, kuriam nustatyta diagnozė, yra svarbi tinkama pagalba ne tik gydytojo kabinete, bet ir namuose, todėl aptarsime pagrindinius ir praktiškai pritaikomus pagalbos vaikui būdus,“ – pasakoja ergoterapeutė, visuomenės sveikatos ugdymo specialistė, Ergoterapijos klinikos įkūrėja. Paskaitos metu sužinosite apie vaikų motorinę, emocinę ir socialinę, pažinimo bei kalbinę raidą skirtingais amžiaus tarpsniais, taip pat, apie dažniausius vaikų raidos sutrikimus ir galimybes padėti. 

Elvyra Liaudanskienė: Kokie veiksniai daro įtaką sveikatai, ilgaamžiškumui, išvaizdai

„Mūsų mitybos ir gyvenimo būdo įpročiai daro tiesioginę įtaką sveikatai. Greitas gyvenimo tempas ir įtempta dienotvarkė dažnai skatina valgyti tada, kada leidžia aplinkybės, visai neskiriant laiko maisto kokybei ir kiekybei. Dėlto nukenčia bendra savijauta, išvaizda, sveikata ir netgi gyvenimo trukmė. Žinos, judėjimas ir mityba – tai raktas į stiprią sveikatą. Žmonėms trūksta sąmoningumo ir žinių, kaip pasirūpinti savimi ir padėti organizmui ilgiau išlikti sveikam ir energingam,“ – pasakoja sveikos gyvensenos konsultantė Elvyra. Lektorė džiaugiasi, kad būdama 62 metų jaučiasi energingesnė negu buvo 40-ties. Tad jos pranešimo metu išgirsite bazines sveikos gyvensenos žinias. 

Janina Sabaitė: Schemos, kurios valdo mūsų gyvenimą

„Ar žinote, kokios schemos daro įtaką jūsų gyvenimo pasirinkimams, o dėl kurių nuolat kyla iššūkių? Padedu suprasti ir „inventorizuoti“, kodėl gyvenime vyksta taip, kaip vyksta ir, kokios priežastys lemia mūsų savijautą. Kai išmokstame atpažinti, kokie mūsų giluminiai vidiniai poreikiai nėra patenkinti, galime greičiau rasti būdų, kaip padėti sau ir lengviau išmokti prisitaikyti prie gyvenimo permainų“, – pasakoja sertifikuota mindfulness trenerė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė, koučingo specialistė Janina.

Nijolė Goddard: Meilės vibracijos galia

„Meilė, hormonija – tai visatos vibracijos. Panaudodami meilės energiją, kuriame ateitį, santykius ir visą savo gyvenimo tikrovę. Taip mes galime pasiekti nebūtų šioje Žemėje realybių – Su Meile, Per Meilę, Meilėje,“ – pasakoja pranešėja. Nijolės pokyčio pradžia tapo 2000 metais įvykusi autoavarija, per kurią ji liko viena gyva. Incidentas stipriai supurtė moters mąstymą ir gyvenimą. Nuo to laiko Nijolė nuėjo ilgą kelią ir jau kurį laiką padeda žmonėms grįžti į vidinę harmoniją. Jos pranešimo metu išgirsite, kokius stebuklus kuria meilės vibracija. 

Aurima Dilienė: Bendravimo iššūkiai paauglystės labirintuose. Penki būdai atsiprašyti

„Paaugliai maištauja. Kodėl, prieš ką ir kaip reaguoti? Dvipolis prisirišimo modelis – ar žinote tokį? Kai paaugliai nieko nenori, kas tai: tingumas ar protestas? Dešimt būdų būti kartu su paaugliu ir nepakenkti. Seminare sužinosite apie efektyvų bendravimą – kalbėjimąsi ir klausymąsi, gero ir blogo klausytojo savybes, klausymosi filtrus, asmenybių tipus ir charakterio savybes ir atsiprašymo būdus,“ – pasakoja šešių knygų autorė, gydytoja psichoterapeutė, šeimų konsultantė, vaikų ir paauglių psichiatrė.

Rosita Povilėnienė: Savirealizacija – tai vaistas nuo visų ligų

„Savirealizacija, suteikia žmogui sparnus ir gelbsti visose situacijose. Taip gyvenantis žmogus visada bus laimingas ir patenkintas savo gyvenimu,“ – tikina pranešėja. Sudėtingos gyvenimo situacijos Rositą paskatino gilintis, kaip veikia žmonių smegenys, kodėl tiek daug sergančių. Daug atsakymų gavo studijuodama Neo Ross akademijoje, o suvokimai paskatino imtis verslo ir realizuoti savo potencialą.  Dabar Rosita turi savo komandą, dalinasi patirtimi ir žiniomis įvairiuose renginiuose ir asmeninėje veikloje. Pranešimo metu lektorė atskleis, kodėl mes sergame ir kaip sau lengvai padėti darant tai, ką myli mėgsti. 

Milda: Čiupkevičienė: Ypatinga juoko galia: kaip ją panaudoti sveikatai

„Juokas yra išimtinai tik žmogui būdinga savybė – kiti gyvi organizamai nesijuokia. Moksliškai įrodytas faktas, kad juokas – vaistas nuo daugelio ligų, kuris nieko nekainuoja, o gyvenime yra labai svarbus – kaip maistas, vanduo, oras, miegas ar fizinis aktyvumas. JAV mokslininkai nustatė, kad žmogaus smegenyse yra zonos, kurios atsakingos už pozityvų pasaulio matymą ir bendrą fizinę sveikatą. Stimuliuojant šiuos centrus galima išgyti nuo daugelio ligų,“ – pasakoja Juoko jogos instruktorė Milda, kuri pranešimo metu parodys kaip lengvais ir paprastais pratimais galima sukelti natūralų juoką.

Gintarė Jonaitytė: Sveikas žmogus – sėkmingas savo gyvenimo lyderis

„Prioretizuojant gerą savijautą ir sveikatą gyvenime, jis tampa toks, kuriame užtenka energijos ir sėkmingai sutelkti dėmesį tiek į savo darbą, santykius ir save,“ – drąsiai tvirtina sertifikuota mitybos terapeutė, geros savijautos ekspertė – praktikė Gintarė Jonaitytė. Ji, derindama biomedicinos, endobiogenikos ir fitoterapijos žinias padeda žmonėms natūraliais būdais atgauti ir stiprinti sveikatą bei energiją. Mitybos specialistė dalinsis praktine patirtimi, ką reikėtų ir ko nereikėtų daryti kasdien, norint, kad gera savijauta lydėtų visada, o ne tam tikru momentu. Be to, Jūs galėsite NEMOKAMAI įsivertinti mokslu pagrįstu testu savo energijos lygį ir gauti sprendimus.

© 2024 Visos teisės priklauso "III Tūkstantmetis".